TURNIEJ BRYDŻA SPORTOWEGO O PUCHAR DYREKTORA ELEKTROWNI BEŁCHATÓW Z OKAZJI DNIA ENERGETYKA 2023

Turniej Brydża Sportowego o Puchar Dyrektora Elektrowni Bełchatów odbył się 3 września br. i został rozegrany w lokalu „Gambrinus” w Bełchatowie. Zawody miały charakter otwarty a ich współorganizatorem był Łódzki Związek Brydża Sportowego. Dzięki temu zapewniona była profesjonalna obsługa sędziowska oraz pełna informacja na stronie internetowej ŁZBS.
Na starcie imprezy rozgrywanej cyklicznie, zawsze w ramach imprez towarzyszących obchodom Dnia Energetyka stanęło 30 zawodników z różnych części Polski, w tym również duża grupa brydżystów reprezentujących PGE, głównie z Bełchatowa, Piotrkowa Tryb. i Łodzi.
Dla 5 najlepszych par turnieju przewidziane zostały puchary oraz nagrody rzeczowe
z podziałem na klasyfikację „open” oraz „najlepszą parę Elektrowni Bełchatów”.
W kategorii „open” wygrała drugoligowa para Igor Łobodziński / Marcin Zbroja zdobywając puchar Dyrektora Elektrowni Bełchatów oraz nagrody rzeczowe.
Drugie miejsce zdobyła również para Andrzej Duszyński / Wacław Opacki a trzecie Zdzisław Beling / Krzysztof Łukaszewicz